Skuteczne

sklepy internetowe

WEJDŹ do świata e-commerce

Chodzi Ci po głowie założenie sklepu internetowego?
Pomożemy Ci ten pomysł zrealizować. Niezależnie czy posiadasz już doświadczenie w handlu elektronicznym lub są to Twoje pierwsze kroki w e-commerce – nasi specjaliści pokażą możliwości i dobiorą rozwiązania dzięki którym zaczniesz sprzedawać.

Czym jest shoper?

Shoper to platforma sklepu internetowego.

Jest to polski produkt, dzięki któremu zaopatrzymy Twój biznes w profesjonalne rozwiązanie sklepu internetowego. Oprócz samego sklepu platforma umożliwia tysiące integracji z usługami, które rozwiną Twój biznes. Płatności, obsługa wysyłek, integracje z programami magazynowymi jak i programami do księgowości. To tylko niektóre z rozwiązań, które pomogą odnieść Ci sukces w sprzedaży internetowej.

Wsparcie E-commerce

Budowa sklepu internetowego

Profesjonalny sklep uszyty na miarę Twojego biznesu. Zaprojektujemy, wdrożymy i uzbroimy w potrzebne rozwiązania platformę sklepową, dzięki której będziesz mógł sprzedawać swoje produkty lub usługi

Migracje do Shoper

Jeśli posiadasz już sklep i nie spełnia twoich oczekiwań pomożemy w migracji obecnego rozwiązania do platformy Shoper.

Integracje

Dostarczamy rozwiązań, dzięki którym Twój biznes będzie działał szybciej i sprawniej dzięki automatyzacji sprzedaży. Zintegrujemy płatności, wysyłkę, a zamówienia trafią wprost do Twojego systemu księgowego.

Reklama w internecie

Sam sklep to pierwszy krok do świata e-biznesu. Działania marketingowe to niczym paliwo do auta w podróży do sukcesu. Posiadamy jeden z najbardziej doświadczonych zespołów SEO i SEM w Polsce.

Wyniesiemy twój biznes na wyższy level​

Jako agencja, która jest oficjalnym partnerem marki Shoper, posiadamy dostęp do technologi i wiedzy, która pozwala na zbudowanie rozwiązań dostosowanych wprost do Twojego biznesu.

Ty masz pomysł, a my zajmiemy się jego realizacją.

Spójrz jak wygląda wspołpraca z nami
Krok 1

Poznajmy się

Gdy poprosisz o wycenę, skontaktujemy się z Tobą, aby dowiedzieć się więcej o Twoich celach biznesowych i wymaganiach dotyczących sklepu internetowego Shoper. Podczas rozmowy omówimy wszelkie możliwe rozwiązania i funkcjonalności.

Krok 1
Krok 2

Umowa i rozpoczęcie współpracy

Gdy przygotujemy ofertę i umowę współpracy otrzymasz ją na skrzynkę mailową. Po podpisaniu kontraktu rozpoczniemy proces aktywacji naszej współpracy.
Dowiesz się też jak będą wyglądały kolejne kroki.

Krok 2
Krok 3

Konfiguracja sklepu

Na tym etapie skupimy się w pierwszej kolejności na wyborze odpowiedniej szaty graficznej, zalecamy stosowanie szablonów premium lub stworzymy projekt dostosowany do Twojej witryny. Zdecydowanie ożywi to Twoją markę. Następnie przystąpimy do konfiguracji wszystkich istotnych elementów sklepu.

Krok 3
Krok 4

Szkolenie z obsługi

Wszyscy nasi klienci, oprócz gotowego sklepu, otrzymują cykl szkoleń z obsługi sklepu, dodawania produktów, polityk cenowych, obsługi wysyłek czy księgowania płatności.

Krok 4
Krok 5

Publikacja sklepu w internecie

Przed uruchomieniem Twojego sklepu Shoper nasz zespół przeprowadzi pełny test jakości, aby upewnić się, że wszystko działa idealnie.
Jeśli wszystko będzie gotowe opublikujemy Twój sklep w internecie i od tego momentu będziesz mógł sprzedawać swoje produkty w internecie.

Krok 5
Krok 6

Wsparcie posprzedażowe

Wierzymy, że wykonana usługa to dopiero początek naszej partnerskiej współpracy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i gotowi do odpowiedzi na ewentualne pytania.

Krok 6