Skuteczne

sklepy internetowe

WEJDŹ do świata e-commerce

Chodzi Ci po głowie założenie sklepu internetowego?
Pomożemy Ci ten pomysł zrealizować. Niezależnie czy posiadasz już doświadczenie w handlu elektronicznym lub są to Twoje pierwsze kroki w e-commerce – nasi specjaliści pokażą możliwości i dobiorą rozwiązania dzięki którym zaczniesz sprzedawać.

Czym jest shoper?

Shoper to platforma sklepu internetowego.

Jest to polski produkt, dzięki któremu zaopatrzymy Twój biznes w profesjonalne rozwiązanie sklepu internetowego. Oprócz samego sklepu platforma umożliwia tysiące integracji z usługami, które rozwiną Twój biznes. Płatności, obsługa wysyłek, integracje z programami magazynowymi jak i programami do księgowości. To tylko niektóre z rozwiązań, które pomogą odnieść Ci sukces w sprzedaży internetowej.

Wsparcie E-commerce

Budowa sklepu internetowego

Profesjonalny sklep uszyty na miarę Twojego biznesu. Zaprojektujemy, wdrożymy i uzbroimy w potrzebne rozwiązania platformę sklepową, dzięki której będziesz mógł sprzedawać swoje produkty lub usługi

Migracje do Shoper

Jeśli posiadasz już sklep i nie spełnia twoich oczekiwań pomożemy w migracji obecnego rozwiązania do platformy Shoper.

Integracje

Dostarczamy rozwiązań, dzięki którym Twój biznes będzie działał szybciej i sprawniej dzięki automatyzacji sprzedaży. Zintegrujemy płatności, wysyłkę, a zamówienia trafią wprost do Twojego systemu księgowego.

Reklama w internecie

Sam sklep to pierwszy krok do świata e-biznesu. Działania marketingowe to niczym paliwo do auta w podróży do sukcesu. Posiadamy jeden z najbardziej doświadczonych zespołów SEO i SEM w Polsce.

Wyniesiemy twój biznes na wyższy level​

Jako agencja, która jest oficjalnym partnerem marki Shoper, posiadamy dostęp do technologi i wiedzy, która pozwala na zbudowanie rozwiązań dostosowanych wprost do Twojego biznesu.

Ty masz pomysł, a my zajmiemy się jego realizacją.

Spójrz jak wygląda wspołpraca z nami